Over ons (Het team)

HVP AQUA is in 2012 opgericht door twee ondernemers: Leroy en Emiel. Beide hadden en droom om de wereld van aquarium verlichting te veranderen. Hierbij golden innovatie, toepasbaarheid en duurzaamheid als ultieme leidraad van de organisatie.

Emiel Wenzel
Co-owner | CCO

Telephone          : +31 (0)756151306
E-mail                  : emiel@hvpaqua.nl
LinkedIn              : https://www.linkedin.com/in/emielwenzel/

Leroy Polfliet
Co-owner | CFO

Telephone          : +31 (0)756151306
E-mail                  : leroy@hvpaqua.nl
LinkedIn              : https://www.linkedin.com/in/leroypolfliet/

Tom de Ruiter
Marketing & communication

Telephone          : +31 (0)756151306
E-mail                  : tom@hvpaqua.com
LinkedIn              : https://www.linkedin.com/in/tomderuiter/

Julian Hastings
International Business Development

Telephone          : +44 7887931623
E-mail                  : julian@hvpaqua.com
LinkedIn              : https://www.linkedin.com/in/julianhastings

Toni Nezi
Sales Europe

Telephone           : +49 2104177570
E-mail                   : toni@hvpaqua.com

Lesley Demeulenaere
Sales The Netherlands and Belgium

Telephone          : +32 497685128
E-mail                  : lesley@hvpaqua.com
LinkedIn              : https://www.linkedin.com/in/lesleydemeulenaere

Jesse Kroonenburg
Warehouse

Suzanne de Boer-Schardam
Warehouse